Трима адаши с победи в еврошампионата в “Grand prix България 2024” на "Горна Росица"

Трима адаши, носещи името Георги, спечелиха победи на считаното за най-добро мототрасе в света - "Горна Росица" в  „Grand prix България 2024“, който се проведе през уикенда.

Повече...

Кабакчиев показа класата си и в Еквадор

Звездата ни в моторното хард ендуро Теодор Кабакчиев (Еконт, КТМ) прослави името на Габрово и България и в далечен Еквадор.

Повече...

Кабакчиев отново безапелационен в Румъния

Габровският супер талант Теодор Кабакчиев (КТМ) записа втора поредна победа в шампионата на Румъния по хард ендуро.

Повече...

Кабакчиев покори и Индонезия

Българската звезда в моторното хард ендуро Теодор Кабакчиев (Еконт, КТМ) завърши състезателната година по страхотен начин.

Повече...

Теодор Кабакчиев с победа в Румъния

Теодор Кабакчиев (Хускварна) спечели по безапелационен начин 3-ия кръг от Балканския шампионат по хард ендуро „Ditrocks 2022“ Ditrocks Hard Enduro в Румъния.

Повече...

Шесто място за Теодор Кабакчиев първия кръг от Световния шампионат

Теодор Кабакчиев (Еконт, Хускварна) записа най-доброто си класиране до момента в Световния шампионат по хард ендуро на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM).

Повече...

Теодор Кабакчиев – 5-ти в Турция

Теодор Кабакчиев (Еконт, Хускварна) зае пето място в хард ендуро надпреварата „Sea to Sky 2021“.

Повече...

Теодор Кабакчиев дебютира с второ място в испанския шампионат

Теодор Кабакчиев дебютира с второ място в испанския хард ендуро шампионат.

Повече...

Страхотният габровски мото талант Теодор Кабакчиев (Еконт, КТМ) стартира вчера в румънското RedBull Romaniacs 2020.

17-тo издание на едно от най-трудните многодневни състезания по хард ендуро в света, част от световните екстрийм ендуро серии, започна с квалификация за време.

Повече...

Тедо Кабакчиев започна Републиканския шампионат с победа в Банско

Световният шампион в Супер Ендуро сериите Теодор Кабакчиев (Екстрийм Рейсинг, КТМ) започна по очакван начин новия сезон в Републиканския шампионат – с победа.

Повече...

Ерзбергродео`2020 няма да се проведе

Световният шампион по Супер Ендуро в клас „Джуниър“ Теодор Кабакчиев ще трябва да почака още една година, за да осъществи мечтата си да стане един от малцината успели да завършат в регламентираното време най-известното и най-трудно еднодневно състезание по хард ендуро в света „Red Bull Hare Scramble“, част от легендарното „Ерзбергродео“ в Австрия.

Повече...

Теодор Кабакчиев е световен шампион

България има световен шампион по Супер Ендуро! Теодор Кабакчиев (КТМ) донесе историческа титла на страната ни в клас „Джуниър“ от първенството на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM) по хард ендуро в зала.

Повече...

Вики Бориславов се завърна с трето място в кръг от Източноевропейския шампионат по мотокрос

След пауза от над два месеца Виктор Бориславов (Мотоспорт, Варна, КТМ) се завърна с трето място в 6-ти кръг от Източноевропейския шампионат по мотокрос, проведен на мотополигона в град Троян.

Повече...

Духът на Световното влезе в "100 вести" - Кабакчиеви баща и син бяха наши гости

Многократният Спортист № 1 на Габрово заради уменията му в мотоспорта - Теодор Кабакчиев, добре се справя и в алпийския ски спорт. Това довери в редакцията на „100 вести“ вчера неговият баща Смилен Кабакчиев, председател на Сдружение „Узана“.

Повече...

Тедо Кабакчиев спечели 17 точки в Малага

Теодор Кабакчиев (Екстрийм Тойота Венци, КТМ) излезе на 9-а позиция в клас „Джуниър“ на Световния
шампионат по Супер Ендуро след третия кръг, проведен през уикенда в „Паласио Де Депортес“ в Малага, Испания.

Повече...

Виктор Бориславов поведе в републиканския шампионат по мотокрос

„Мотоспорт“ (Варна), поведе в клас МХ65 на републиканския шампионат, след като спечели първия кръг от календара. Дебютният старт за сезона се проведе на мотополигон „Порой“ край Поморие и събра 103-ма пилоти от България, Румъния и Турция, а надпреварите п